Превосходя Ваши ожидания
office@dominanta.od.ua
 Одесса, пр-т Гагарина 12А, БЦ "Шевченковский", эт. 12

До Фонду гарантування вкладів можна звертатись без виконавчих документів

12 янв. 2017

Особи, які отримали рішення суду про включення їх до переліку вкладників банку як таких, що мають право на отримання гарантованої суми відшкодування за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, можуть не звертатися до виконавчої служби, оскільки рішення суду вже є підставою внесення їх до реєстру для здійснення виплат.   

Дана норма передбачена Порядком виконання судових рішень, затвердженим виконавчою дирекцією Фонду у зв’язку з набранням чинності нової редакції Закону України «Про виконавче провадження» 05 жовтня 2016 року.

Таким чином вкладник може звернутися до Фонду із заявою про виплату гарантованої суми відшкодування за вкладом у банку, що ліквідується додавши до неї рішення суду, яке набуло законної сили, копію паспорта та ідентифікаційного коду.

Теги: Фонд гарантування вкладів, виплати, вкладники

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Правительство утвердило программу развития дорог

21 марта на заседании правительства было принято решение об утверждении Государственной целевой экономической программы развития автодорог общего пользования государственного значения на 2018-2022 годы.

НБУ заменит банкноты номиналом 1, 2, 5 и 10 гривен на монеты

Постепенно Национальный банк Украины введет в оборот монеты номинальной стоимостью 1, 2, 5 и 10 гривен.

Утвержден порядок блокировки регистрации налоговых накладных

На правительственном портале было опубликовано постановление Кабмина от 21 февраля 2018 года № 117 «Об утверждении порядков по вопросам приостановления регистрации налоговой накладной/ расчета корректировки в Едином реестре налоговых накладных».