Превосходя Ваши ожидания
office@dominanta.od.ua
 Одесса, пр-т Гагарина 12А, БЦ "Шевченковский", эт. 12

ВРУ ухвалила зміни до закону про адвокатуру

22 дек. 2016

21 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» (Проект №5132).

Зокрема цим Законом вносяться, зміни і до Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»

Так, встановлено, що розмір плати за здачу кваліфікаційного екзамену не може бути більшим від трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на день подання заяви про допуск до складання іспиту.   

Розмір внеску за проходження стажування не може перевищувати 3 мінімальні заробітні плати станом на день подання заяви про призначення стажування. Якщо буде прийнято рішення про продовження стажування, то розмір додаткового внеску за кожний додатковий місяць стажування не може перевищувати половини мінімальної заробітної плати, встановленої на день прийняття такого рішення.

Обмежено і розмір щорічних внесків адвокатів на забезпечення діяльності органів адвокатського самоврядування – не більше одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня відповідного року.

Таким чином, з огляду на введення монополії адвокатури на представництво в судах, даний закон направлений на забезпечення доступу до отримання професії.

Теги: адвокатура, закон, зміни

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Минрегионом утвержден новый Порядок согласования отклонений от строительных норм

Министерство регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства приказом от 19.04.2018 № 97 утвердило новый Порядок согласования отклонений от строительных норм, обеспечивающих соблюдение установленных требований безопасности к зданиям и сооружениям способом, не предусмотренным строительными нормами.

ЕСПЧ указал на то что мораторий на продажу земель сельскохозяйственного назначения в Украине нарушает права человека

Европейский суд по правам человека 22 мая опубликовал решение по делу Зеленчук и Цицюра против Украины.

Большая Палата ВС вынесла новое решение относительно вычисления стоимости части имущества, которое подлежит выплате при выходе из общества

БП ВС не согласилась с правовой позицией ВСУ, что была изложена в постановлении по делу № 910/10168/13 относительно стоимости имущества общества, которую необходимо выплатить при выходе из него.