Dominanta

Штрафи для роботодавців зменшено

3 Feb 2020

З 2 лютого набув чинності Закон № 378-IX щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси роботодавців України.

Метою даного нормативно правового акту є зменшення розміру штрафу внаслідок порушення норм трудового законодавства.

Так, Законом внесено зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України.

Відтепер за неоформленого працівника, оформлення працівника на неповний робочий час у разі виконання роботи повний робочий час, виплати заробітної плати без сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків необхідно буде сплатити штраф, що дорівнює 10 розмірам мінімальної заробітної плати на момент виявлення порушення, за кожного працівника ( 47 230 грн., раніше ж сума штрафу становила більше 120 000 грн).

Юридичні особи і фізичні особи-підприємці, платники єдиного податку першої-третьої групи, обійдуться  лише попередженням.

Отже, сподіваємося що за таких змін тиск на бізнес буде зменшено, а ситуацію щодо ліквідації малого та середнього бізнесу зупинено.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Other publication


Земля на продаж

Так званий закон про ринок землі, прийнятий Верховною Радою України 31.03.2020 р., вчора було підписано Президентом.

Перемога нашого адвоката у спорі з Мінекономіки та СБУ

Команда юристов АО «КФ «Доминанта» отстояла в суде интересы клиента в споре с Министерством развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины, а также Управлением СБУ в Одесской области.