Доминанта

Утверждена форма заявления для внесения сельхозпроизводителей в Реестр получателей дотаций

3 марта 2017

Продолжая следить за процессом реализации программы предоставления государственных дотаций сельхозпроизводителям, сообщаем, что уже утверждена форма заявления о внесении сельхозпроизводителя в Реестр получателей бюджетных дотаций, а также форма заявления о снятии с Реестра.

Утверждены формы Министерством финансов в приказе N 275 от 23.02.2017 г., который вступил в силу 02.03.2017 г.

Помимо того утверждена и новая редакция НСД-декларации приказом N 276 от 23.02.2017 г.

Теги: Реестр получателей дотаций, форма заявления

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.

Чого чекати школярам у новому навчальному році

20 серпня 2019 року набрали чинності зміни щодо видів індивідуальної форми навчання. Так з 1 вересня батьки зможуть скористатися всіма видами самостійної форми навчання: сімейною (домашньою) освітою, екстернатом або педагогічним патронажем. Зміни до Положення, яке регулюватиме кожну з цих форм, були затверджені наказом Міністерства освіти та науки України. Форми здобуття освіти, які можна отримати у конкретній школі, мають оприлюднюватися на її сайті або на сайті засновника.