Доминанта

Абонентов телекоммуникационных услуг планируют регистрировать

29 нояб. 2017

Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере связи и информатизации утвердила порядок регистрации абонентов, которые получают телекоммуникационные услуги без заключения договора в письменной форме.

Данным решением расширены способы регистрации абонентов, в частности путем внедрения дистанционной регистрации.

В установленном законодательством порядке решение будет передано на государственную регистрацию в Министерство юстиции Украины.

Отметим, что по результатам общественного обсуждения предусмотрено, что нововведения будут применяться через 9 месяцев после официального опубликования акта.

Теги: телекоммуникационные услуги, регистрация

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.