Доминанта

Абонентов телекоммуникационных услуг планируют регистрировать

29 нояб. 2017

Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере связи и информатизации утвердила порядок регистрации абонентов, которые получают телекоммуникационные услуги без заключения договора в письменной форме.

Данным решением расширены способы регистрации абонентов, в частности путем внедрения дистанционной регистрации.

В установленном законодательством порядке решение будет передано на государственную регистрацию в Министерство юстиции Украины.

Отметим, что по результатам общественного обсуждения предусмотрено, что нововведения будут применяться через 9 месяцев после официального опубликования акта.

Теги: телекоммуникационные услуги, регистрация

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.