Доминанта

АО «КФ «Доминанта» очередной раз отстояло интересы клиента в суде

24 июля 2019

Департамент аналитики и контроля Одесского горсовета вынес в отношении физического лица-предпринимателя постановление о наложении штрафа в размере 417 300,00 грн. за нарушение правил использования наемного труда.

Субъект предпринимательства обратился за правовой помощью в наше объединение. При рассмотрении документов было обнаружено что контролирующие органы осуществили проверку с существенными нарушениями в результате чего было принято решение обжаловать результат проверки в суд.

В ходе судебного разбирательства наши адвокаты доказали наличие существенных нарушений в действиях контролирующего органа и незаконность наложения штрафа.  

Это стало основанием для удовлетворения исковых требований клиента в полном объеме.

 

Теги:

Рейтинг страницы: 5/5 на основе 1 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.