Превосходя Ваши ожидания
Одесса, пр-т Гагарина 12А, БЦ "Шевченковский", эт. 12

Банки більше не можуть контролювати дотримання строків у розрахунках при експорті послуг

14 февр. 2017

У зв'язку із набранням сили 03 січня 2017 р. Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг" та змін до Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями вже немає законодавчої підстави для здійснення банками контролю за дотриманням резидентами строків розрахунків за операціями з експорту послуг (крім транспортних і страхових), прав інтелектуальної власності, авторських та суміжних прав.

Про це  повідомив  Національний Банк України в своєму листі від 07.02.2017 за № 40-0005/9793

Відповідно до статті 58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність у зв’язку з чим, починаючи з 03.01.2017 р., банки не здійснюють контроль за дотриманням резидентами установлених законодавством строків розрахунків за вищезазначеними операціями з експорту послуг, а раніше взяті - підлягають зняттю з контролю.

Слід звернути увагу суб’єктів підприємництва, що таке послаблення не буде стосуватись операцій з експорту продукції або виконання робіт які як і раніше залишаються під контролем банків.

Теги: розрахунки при експорті, строки, контроль банками

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Семейные фермерские хозяйства включили в 4 группу плательщиков единого налога

С сегодняшнего дня, 15 августа, соответствующий Закон № 2497-VIII «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые законы Украины относительно стимулирования создания и деятельности семейных фермерских хозяйств» вступил в силу.

ВС: после продажи жилья его собственником, все прописанные в квартире лица, в том числе, и родственники собственника должны быть выселены, без предоставления им иного жилья

Из материалов дела: владелец продал свою квартиру по договору купли-продажи, согласно условиям которого владелец должен сняться с регистрационного учета вместе с прописанными родственниками на протяжении 1 месяца. После окончания срока, данный пункт договора не был выполнен.

В Украине планируют сносить старый жилой фонд

КМУ начинает готовить проект закона, на основании которого через 3-4 года планируется провести либо реконструкцию старого жилья, либо полный снос хрущевок.