Превосходя Ваши ожидания
Одесса, пр-т Гагарина 12А, БЦ "Шевченковский", эт. 12

Банки більше не можуть контролювати дотримання строків у розрахунках при експорті послуг

14 февр. 2017

У зв'язку із набранням сили 03 січня 2017 р. Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг" та змін до Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями вже немає законодавчої підстави для здійснення банками контролю за дотриманням резидентами строків розрахунків за операціями з експорту послуг (крім транспортних і страхових), прав інтелектуальної власності, авторських та суміжних прав.

Про це  повідомив  Національний Банк України в своєму листі від 07.02.2017 за № 40-0005/9793

Відповідно до статті 58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність у зв’язку з чим, починаючи з 03.01.2017 р., банки не здійснюють контроль за дотриманням резидентами установлених законодавством строків розрахунків за вищезазначеними операціями з експорту послуг, а раніше взяті - підлягають зняттю з контролю.

Слід звернути увагу суб’єктів підприємництва, що таке послаблення не буде стосуватись операцій з експорту продукції або виконання робіт які як і раніше залишаються під контролем банків.

Теги: розрахунки при експорті, строки, контроль банками

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Еще один шаг правительства к детенизации незадекларированного труда

На сайте Минсоцполитики обнародован проект Закона Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усиления защиты прав работников и противодействия применению незадекларированного труда».

Предложено существенно уменьшить размеры штрафов за нарушения при оформлении трудовых отношений

Проектом закона Украины № 10012 от 07.02.2019 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно устранения норм, нарушающих права и законные интересы физических лиц - предпринимателей)» предлагается существенно уменьшить размеры штрафов за нарушения при оформлении трудовых отношений.

В Украине планируют запретить производство меховых изделий

Проект Закона о внесении изменений в некоторые законодательные акты относительно усовершенствования правового регулирования мехового производства в Украине № 10019 от 07.02.2019 был внесен на рассмотрение в ВРУ.