Доминанта

Банки смогут осуществлять электронный документооборот с клиентом

13 июля 2017

Завтра (14 июля) вступит в силу Постановление* НБУ №62 от 11.07.2017 г., которым вносятся изменения в Инструкцию о ведении кассовых операций банками в Украине.

В частности, изменения предусматривают возможность банков осуществлять кассовое обслуживание клиентов с использованием электронной цифровой подписи.

Банк сможет на договорной основе с клиентом вести электронный документооборот. Для этого банку необходимо будет прописать всю процедуру такого обмена документами, предоставление их оригиналов как в бумажном, так и в электронном виде.

О порядке получения и особенностях использования электронной цифровой подписи можете прочитать в нашей публикации.

Теги: ЭЦП, банковские услуги, электронный документооборот, Постановление НБУ

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.