Доминанта

Банки смогут осуществлять электронный документооборот с клиентом

13 июля 2017

Завтра (14 июля) вступит в силу Постановление* НБУ №62 от 11.07.2017 г., которым вносятся изменения в Инструкцию о ведении кассовых операций банками в Украине.

В частности, изменения предусматривают возможность банков осуществлять кассовое обслуживание клиентов с использованием электронной цифровой подписи.

Банк сможет на договорной основе с клиентом вести электронный документооборот. Для этого банку необходимо будет прописать всю процедуру такого обмена документами, предоставление их оригиналов как в бумажном, так и в электронном виде.

О порядке получения и особенностях использования электронной цифровой подписи можете прочитать в нашей публикации.

Теги: ЭЦП, банковские услуги, электронный документооборот, Постановление НБУ

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.