Доминанта

Большая Палата ВС приняла решение касающееся апелляционного пересмотра постановлений следственных судей относительно внеплановых проверок

24 мая 2018

23.05.2018 БП ВС было принято решение (№ 243/6674/17-к) где практику апелляционных инстанций, согласно которой суды второй инстанции отказывали в открытии производства по жалобам на определения следственных судей о предоставлении в уголовных процессах разрешений на проведение внеплановых проверок признано неправомерной.

Большая Палата сделала вывод о том, что определения, которые принимают следственные судьи о назначении внеплановой проверки должны пересматриваться в апелляционном порядке на основании п. 17 ч. 1 ст. 7 и ч. 1 ст. 24 УПК.

Таким образом, БП ВС устанавливает новую позитивную практику для владельцев бизнеса и не только.

Теги: Большая Палата, внеплановые проверки

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.