Доминанта

Быть ли налогу на выведенный капитал?

15 июня 2017

Министерством финансов предложено с 2018 года существенно изменить систему налогообложения хозяйственной деятельности.

Так, привычный для всех налог на прибыль может быть заменен на налог на выведенный капитал.

Суть его заключается в том, что прибыль, полученная от хозяйственной деятельности, не будет подлежать налогообложению до тех пор, пока не будет выплачена собственникам в виде дивидендов или приравненных к ним платежей.

Практика применения такой системы налогообложения позитивно сказывается на экономике государств, в которых она введена (к примеру, Эстония), в частности, значительно облегчается ведения бизнеса.

Как введение налога на выведенный капитал повлияет на экономическую ситуацию в Украине будет зависеть прежде всего от механизмов его введения.

Теги: налог на выведенный капитал, Минфин, насогообложение

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.