Доминанта

Чергова перемога нашого адвоката в оспорюванні значного штрафу

19 июля 2019

«15» липня 2019 року Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов, поданий фахівцями АО «КФ «Домінанта» в інтересах одного з наших клієнтів, скасувавши постанову Департаменту аналітики та контролю Одеської міськради про накладення штрафу в сумі 417 300 грн. за нібито створення перешкод у проведенні перевірки.

Задовольняючи позов суд цілком слушно зауважив, що відповідач не обґрунтував належним чином свою позицію, при цьому сам допустив при проведенні перевірки цілий ряд порушень. Так, зокрема, відповідачем було складено одночасно аж два акти (Акт про неможливість проведення інспекційного відвідування та Акт інспекційного відвідування фізичної особи, яка використовує найману працю), що призвело до порушення порядку належного повідомлення позивача про підстави, за якими мала розглядатися справа щодо порушень законодавства про працю.

Слід зазначити, що приймаючи спірне рішення контролюючий орган посилався на ненадання йому документів, отримання і зберігання яких суб’єктом господарювання не є обов’язковим, що досить часто зустрічається в перевірках такого роду. Так, у даному випадку крім документів про працевлаштування, інспектори відповідача вимагали ще й надання паспортів працівників.

Отже, суд не знайшов у доводах відповідача підтверджень тому факту, що позивач нібито створив перешкоди у проведенні перевірки.

Крім того, суд також звернув увагу на те, що спірна постанова була складена щодо позивача, як фізичної особи – підприємця. Однак, на момент прийняття цього рішення позивач вже припинив свою підприємницьку діяльність, а отже – й не був суб’єктом відповідальності за порушення, наведені у ст. 265 КЗпП.

Теги:

Рейтинг страницы: 5/5 на основе 4 оценок.
Другие публикации


«Е-пенсия» - электронная услуга для пенсионеров

Пенсионный фонд внедрил новую модель обращения украинцев за получением пенсии. Так первый этап "Е-пенсия" позволит решить вопрос о пенсионном обеспечении за одно посещение сервисного центра, предварительно подав заявление и все необходимые документы через веб-портал электронных услуг.

Як законодавчі новації вплинуть на звичайних споживачів та що зміниться в маркуванні продуктів?

З 6 серпня 2019 року почали діяти нові правила маркування харчової продукції, відповідно до Закону «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

Зокрема, зміни торкнулися розміру шрифту - його збільшено, крім того він повинен бути чітким, розбірливим і контрастним. Інформація про продукт має бути викладена лише українською мовою.Переклад - за бажанням виробника.

Новые правила размещения внешней рекламы в Одессе

25 июля в городе Одессе были приняты изменения в Правила размещения внешней рекламы согласно которым среди прочих изменений: урегулирован порядок демонтажа противоправно размещенных средств, запрещено заклеивать окна рекламой с внешней стороны более чем на 30%, а цены на размещение рекламы – повышены.
Изменения в порядке размещения внешней рекламы приняты впервые с 2008 года.