Доминанта

Диссертация защищена! Ура!

27 июня 2017

Поздравляем нашу коллегу адвоката Викторию Олеговну Криворучко с защитой кандидатской диссертации!

За плечами Виктории — два высших образования, юридическое и экономическое, а также аспирантура в Институте экономико-правовых исследований НАН Украины.

К команде адвокатской фирмы «Доминанта» Виктория присоединилась в 2014 году. Она специализируется на гражданском, семейном, трудовом, уголовном праве и праве интеллектуальной собственности, успешно представляет интересы наших клиентов в суде.

Гордимся еще одним доказательством высокой квалификации Виктории и искренне желаем постоянного стремления к успеху в своей деятельности, интереса к работе, высоких достижений и наград!

Теги: диссертация, защита

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.