Доминанта

Диссертация защищена! Ура!

27 июня 2017

Поздравляем нашу коллегу адвоката Викторию Олеговну Криворучко с защитой кандидатской диссертации!

За плечами Виктории — два высших образования, юридическое и экономическое, а также аспирантура в Институте экономико-правовых исследований НАН Украины.

К команде адвокатской фирмы «Доминанта» Виктория присоединилась в 2014 году. Она специализируется на гражданском, семейном, трудовом, уголовном праве и праве интеллектуальной собственности, успешно представляет интересы наших клиентов в суде.

Гордимся еще одним доказательством высокой квалификации Виктории и искренне желаем постоянного стремления к успеху в своей деятельности, интереса к работе, высоких достижений и наград!

Теги: диссертация, защита

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Як можуть змінитися розміри виплат при народженні дитини?

21.06.2019 року до Верховної Ради було подано  законопроект  № 10395 про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо підвищення розміру допомоги при народженні дитини).

За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".