Доминанта

Долг с налогоплательщика будет взыскиваться по решению начальника налоговой

3 апр. 2017

Кабмин Постановлением №192 от 29.03.2017 г. утвердил  форму решения о взыскании  наличности в счет погашения  налогового долга,  а так же   форму  акта  изъятия наличности, детализировав, таким образом, процедуру предусмотренную подпунктом   95.5 НКУ.

Так в случае если налоговый долг возник в результате неуплаты обязательства определенного самим  плательщиком, то взыскание наличных средств на погашение такого долга будет возможно по решению  руководителя контролирующего органа без обращения в суд. При этом указанное правило будет действовать при условии, что:

- сумма долга более 5 млн. грн.;

- прошло 90 дней со дня граничного срока оплаты;

- у государства отсутствуют денежные обязательства перед налогоплательщиком (ошибочно перечисленные либо излишне уплаченные).

Изменения действуют с 31 марта 2017 г.  

Теги: взыскание долга, налоговая, налогоплательщик

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.