Доминанта

Дороги будут строить под контролем независимых инженеров

2 марта 2017

КМУ принял Постановление №1065 от 28.12.2016 г., которым утвердил требования о проведении контроля над качеством строительства и ремонта дорог общего пользования.

В соответствии с новыми условиями технический надзор при выполнении дорожных работ осуществляется с помощью так называемой Службы инженера – независимого юридического лица.

Дорожные консультационные услуги будут предоставляться на условиях, определенных в контрактах международной федерации инженеров-консультантов (FIDIC) или международными аудиторами.

Инженер-консультант будет привлекаться на договорной основе и контролировать качество и объем выполненных работ, а также качество материалов и конструкций, что в них используются.

До 2018 г. требования эти будут применяться при строительстве, реконструкции и капитальном ремонте дорог, а далее – и при текущем ремонте.

Теги: строительство дорог, требования к качеству

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.