Доминанта

Дорогие друзья! Поздравляем Вас с наступающим Новым годом и светлым праздником рождества Христова!

28 дек. 2018

В преддверии этих чудесных праздников хотим пожелать Вам здоровья, радости, процветания, роста и стабильности.  Пусть сбудутся Ваши самые сокровенные мечты. Пусть в жизни непременно произойдет рождественское чудо, которое вдохновит на новые достижения в работе и подарит счастье сердцу. Пусть Новый год подарит Вам благополучие, а успех сопутствует всем Вашим начинаниям всегда и во всем.

Желаем Вам новогодних чудес, пусть в Вашем доме царит мир и уют, а Божье благословение бережет Ваши семьи, близких и друзей!

Теги:

Рейтинг страницы: 5/5 на основе 2 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.