Доминанта

Дворічний мораторій на перевірки для ФОП?

18 окт. 2019

17 жовтня 2019 року Президент підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб — підприємців» метою якого є покращення умов підпрємницької галузі.

Так, планується, що координаційна рада у двотижневий строк за участю Кабінету Міністрів України розробить законопроекти, щодо:

-встановлення дворічного мораторію на проведення перевірок ФОП щодо дотримання ними порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій;

-збільшення розміру граничного доходу, який дозволено отримувати фізичним особам-підприємцям на першій групі спрощеної системи оподаткування, надання їм права використовувати працю найманих осіб, а також розширення переліку видів діяльності, які можуть здійснюватися такими суб’єктами господарювання;

Наразі, відповідно до чинного законодавства, граничний розмір доходу ФОПів на першій групі спрощеної системи оподаткування в Україні складає 300 тисяч гривень на рік. Особи, які за рік отримують більші доходи, не можуть бути на першій групі спрощеної системи. Також ФОПам першої групи заборонено мати найманих працівників.

Отже, заплановані зміни повинні покращити умови для розвитку підприємництва.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Земля на продаж

Так званий закон про ринок землі, прийнятий Верховною Радою України 31.03.2020 р., вчора було підписано Президентом.

Победа нашего адвоката в споре с Минэкономики и СБУ

Команда юристов АО «КФ «Доминанта» отстояла в суде интересы клиента в споре с Министерством развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины, а также Управлением СБУ в Одесской области.