Доминанта

Еще одно основание для зачисление иностранной валюты на счет

5 дек. 2017

Правление Нацбанка Украины приняло Постановление[1], которым дополнило перечень операций по зачислению средств в инвалюте на текущий счет физического лица на территории Украины.

Такой операцией является зачисление средств для обеспечения расходов работника на командировку за границу.

Отметим, что раньше такие поступления в иностранной валюте должны были продаваться на межбанковском валютном рынке Украины и зачислятся на счет гривневом эквиваленте.

Данные изменения действуют с 30 ноября текущего года.

 

[1] Постановление Правления НБУ от 28.11.2017 года №120

Теги: НБУ, поступления на счет

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".

Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку.