Доминанта

Формы на регистрацию ФЛП и юридических лиц будут обновлены

12 сент. 2018

Данные изменения внесены Министерством юстиции в приказе от 29 августа 2018 года № 2824/5.

Такие изменения будут вносится в Формы, утвержденные приказом Министерства юстиции Украины от 18 ноября 2016 N 3268/5 "Об утверждении форм заявлений в сфере государственной регистрации юридических лиц, физических лиц - предпринимателей и общественных формирований".

Кроме того, графа о конечном бенефициаре собственника (контролера) юридического лица (наличие или отсутствие) станет обязательной.

Отметим, что приказ вступает в силу через 10 дней со дня официального опубликования.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.