Доминанта

Формы на регистрацию ФЛП и юридических лиц будут обновлены

12 сент. 2018

Данные изменения внесены Министерством юстиции в приказе от 29 августа 2018 года № 2824/5.

Такие изменения будут вносится в Формы, утвержденные приказом Министерства юстиции Украины от 18 ноября 2016 N 3268/5 "Об утверждении форм заявлений в сфере государственной регистрации юридических лиц, физических лиц - предпринимателей и общественных формирований".

Кроме того, графа о конечном бенефициаре собственника (контролера) юридического лица (наличие или отсутствие) станет обязательной.

Отметим, что приказ вступает в силу через 10 дней со дня официального опубликования.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.