Доминанта

Госрегистраторы прав на недвижимость получат доступ к земельному кадастру

14 июля 2017

Кабинет Министров постановлением №509 от 12.07.2017 г. утвердил порядок доступа государственных регистраторов прав на недвижимое имущество к сведениям Государственного земельного кадастра.

Даний порядок определяет механизм непосредственного доступа к сведениям, содержащимся в кадастре и использование их во время проведения государственной регистрации имущественных прав на земельные участки.

Информацию из кадастра регистратор получит путем введения кадастрового номера земельного участка.

Это значительно упростит деятельность госрегистраторов прав на недвижимое имущество.

Теги: Постановление КМУ, госредистратор, регистрация

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".

Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку.