Доминанта

Госрегистраторы прав на недвижимость получат доступ к земельному кадастру

14 июля 2017

Кабинет Министров постановлением №509 от 12.07.2017 г. утвердил порядок доступа государственных регистраторов прав на недвижимое имущество к сведениям Государственного земельного кадастра.

Даний порядок определяет механизм непосредственного доступа к сведениям, содержащимся в кадастре и использование их во время проведения государственной регистрации имущественных прав на земельные участки.

Информацию из кадастра регистратор получит путем введения кадастрового номера земельного участка.

Это значительно упростит деятельность госрегистраторов прав на недвижимое имущество.

Теги: Постановление КМУ, госредистратор, регистрация

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.