Доминанта

Государство вводит новый подход касательно проверок бизнеса

30 окт. 2018

В Украине запускают новый Инспекционный портал inspections.gov.ua. Это пилотный модуль планирования мероприятий государственного надзора (контроля) и сбора информации для запуска   автоматизированной системы государственного надзора (контроля) за бизнесом.

На данном портале опубликовано уже практически 250 000 запланированных проверок, которые произойдут в 2018-2019 годах, а также уже есть и более 50 000 результатов таких проверок.

Кроме того, КМУ вводит риск-ориентированный подход к таким проверкам. Инспекционные органы будут сосредотачиваться на прозрачной оценке субъектов хозяйствования и предотвращении рисков.

Отметим также что с 2019 года за неиспользование портала инспекторами будет наставать административная ответственность.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.