Доминанта

Градостроительную деятельность урегулируют кодексом?

17 окт. 2017

Министерство регионального развития занялось разработкой нового кодекса, нормы которого будут регулировать деятельность в сфере строительства.

На сегодняшний день данная отрасль в Украине регулируется большим количеством законов и подзаконных актов. В дальнейшем их планируют объединить в один нормативно-правовой акт.

Это уже не первая попытка создать кодекс в сфере строительства, но предыдущие заканчивались лишь принятием нового закона.

Отметим, что градостроительные кодексы существуют как в странах Европы, так и в Российской Федерации, что значительно совершенствует регулирование такой сферы деятельности.

Теги: Градостроительный кодекс, строительная деятельность

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.