Доминанта

Градостроительную деятельность урегулируют кодексом?

17 окт. 2017

Министерство регионального развития занялось разработкой нового кодекса, нормы которого будут регулировать деятельность в сфере строительства.

На сегодняшний день данная отрасль в Украине регулируется большим количеством законов и подзаконных актов. В дальнейшем их планируют объединить в один нормативно-правовой акт.

Это уже не первая попытка создать кодекс в сфере строительства, но предыдущие заканчивались лишь принятием нового закона.

Отметим, что градостроительные кодексы существуют как в странах Европы, так и в Российской Федерации, что значительно совершенствует регулирование такой сферы деятельности.

Теги: Градостроительный кодекс, строительная деятельность

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.