Доминанта

Иностранцев могут назначать по совместительству на несколько руководящих должностей

6 февр. 2017

Кабинет министров внес изменения в Порядок выдачи, продления и аннулирования разрешения на использование труда иностранцев и лиц без гражданства.

Принятые изменения вступили в силу с 3 февраля 2017 г. и позволяют иностранцам работать на нескольких руководящих или управленческих должностях (по совместительству).

Разрешение на труд будет предоставляться иностранным работникам при условии, что  на учете в государственной службе занятости отсутствуют безработные граждане Украины соответствующей квалификации.

Теги: трудоустройство иностранцев, разрешение на труд

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.