Доминанта

Иностранцев могут назначать по совместительству на несколько руководящих должностей

6 февр. 2017

Кабинет министров внес изменения в Порядок выдачи, продления и аннулирования разрешения на использование труда иностранцев и лиц без гражданства.

Принятые изменения вступили в силу с 3 февраля 2017 г. и позволяют иностранцам работать на нескольких руководящих или управленческих должностях (по совместительству).

Разрешение на труд будет предоставляться иностранным работникам при условии, что  на учете в государственной службе занятости отсутствуют безработные граждане Украины соответствующей квалификации.

Теги: трудоустройство иностранцев, разрешение на труд

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Дворічний мораторій на перевірки для ФОП?

17 жовтня 2019 року Президент підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб — підприємців» метою якого є покращення умов підпрємницької галузі.

Так, планується, що координаційна рада у двотижневий строк за участю Кабінету Міністрів України розробить законопроекти, щодо:

«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!