Доминанта

Иностранцев могут назначать по совместительству на несколько руководящих должностей

6 февр. 2017

Кабинет министров внес изменения в Порядок выдачи, продления и аннулирования разрешения на использование труда иностранцев и лиц без гражданства.

Принятые изменения вступили в силу с 3 февраля 2017 г. и позволяют иностранцам работать на нескольких руководящих или управленческих должностях (по совместительству).

Разрешение на труд будет предоставляться иностранным работникам при условии, что  на учете в государственной службе занятости отсутствуют безработные граждане Украины соответствующей квалификации.

Теги: трудоустройство иностранцев, разрешение на труд

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.