Доминанта

Иностранные компании смогут теперь вести трудовые книжки сотрудников самостоятельно

25 июля 2018

Соответствующие изменения предусмотрены постановлением Кабмина от 18 июля 2018 года № 571 и распоряжением от 18 июля 2018 года № 513-р, которые вступят в силу со дня их опубликования.

Таким образом, представительства иностранных компаний смогут вносить самостоятельно записи в трудовые книжки сотрудников, и хранить их.

Отметим, что ранее книжки граждан, которые работали в представительствах иностранных компаний, должны были отдаваться на хранение в областные госадминистрации, а граждан г. Киева в – городскую администрацию.

Данные изменения внесли с целью уменьшения чрезмерного давления на бизнес, связанного с  необходимостью тратить время и средства на внесение отметок в трудовые книжки Генеральной дирекцией по обслуживанию иностранных представительств.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.