Доминанта

Изменен порядок выплаты социальных стипендий

9 февр. 2017

Вчера (08.02.2017 г.) КМУ внес изменения в Порядок выплаты социальных стипендий студентам (курсантам) высших учебных заведений.

Список лиц, которые имеют право на социальные стипендии, дополнен следующими категориями:

- дети-инвалиды и лица с инвалидностью І-ІІІ группы;

- студенты из семей, которые получают помощь согласно Закону Украины «О государственной социальной помощи малообеспеченным семьям»;

- лица, которым назначены социальные стипендии Верховной Рады Украины для студентов высших учебных заведений из числа детей-сирот и детей из малообеспеченных семей в соответствии с постановлением Верховной Рады Украины.

Если студент (курсант) имеет право на назначение социальной стипендии одновременно по нескольким основаниям, социальная стипендия будет выплачиваться в соответствии с одним из оснований, по выбору студента (курсанта).

Помимо того,  продлен еще на 1 месяц переходный период возможности обращения за назначением социальной стипендии с 1 января 2017 года (при условии обращения по месту учебы до апреля 2017 года включительно).

Теги: социальная стипендия, порядок выплаты

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Визнано незаконним підвищення тарифів на газ 2016 року

У понеділок 8 липня, Шостий апеляційний адміністративний суд своєю постановою залишив у силі рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 04.03.2019 у справі № 826/9665/16 за позовом Юлії Тимошенко та Громадської організації «Тарифна мобілізація» до Кабінету Міністрів України (за участю таких третіх осіб на боці відповідача, як Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПАТ «НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укргазвидобування» та Мініекономрозвитку), яким було визнано протиправною та нечинною постанову КМУ № 315 від 27.04.2016, згідно з якою протягом двох з половиною років формувалася ціна на газ.

Чергова перемога нашого адвоката в оспорюванні значного штрафу

«15» липня 2019 року Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов, поданий фахівцями АО «КФ «Домінанта» в інтересах одного з наших клієнтів, скасувавши постанову Департаменту аналітики та контролю Одеської міськради про накладення штрафу в сумі 417 300 грн. за нібито створення перешкод у проведенні перевірки.

Виборчий Кодекс. Яких змін очікувати?

11 липня, народні депутати у другому читанні прийняли законопроект Виборчого кодексу України  № 3112-1 від 11.07.2019 року. Загалом кодекс об’єднує в собі 5 діючих на сьогодні законів – «Про вибори народних депутатів», «Про вибори Президента України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», а також «Про Єдиний державний реєстр виборців».