Доминанта

Изменен порядок вывоза детей за границу

24 окт. 2016

С целью предотвратить незаконный вывоз детей за границу одним из родителей без согласия другого КМУ принял Постановление №733 от 19.10.2016, которое вносит изменение в Правила пересечения государственной границы гражданами Украины.

 

Согласно этим изменениям, дети до 16-летнего возраста смогут пересекать границу в сопровождении одного из родителей без нотариально заверенного согласия второго родителя при условии отметки в паспортном документе о принятии исключительно на постоянный консульский учет.

Напомним, что до внесения изменений для этого требовалась лишь отметка о пребывании на временном консульском учете, что в дальнейшем могло привести к обжалованию правомерности выезда.

Теги: вывоз детей, порядок, изменения

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.