Доминанта

Изменена учетная ставка НБУ

28 окт. 2016

Сегодня (28.10.2016 г.) вступило в силу решение Правления Национального банка Украины от 27 октября 2016 года № 372-рш «О размере учетной ставки».

Согласно этого решения учетная ставка НБУ снижается с 15% до 14% годовых.

В НБУ заявляют, что смягчение монетарной политики обусловлено снижением рисков для ценовой стабильности и будет содействовать снижению стоимости кредитных ресурсов, а также поддержит экономический рост.

Конечно, такое снижение незначительно, но говорит о наметившихся позитивных тенденциях на денежно-кредитном рынке, поскольку учетная ставка является своеобразным ориентиром стоимости  денежных ресурсов, а ее снижение в долгосрочной перспективе позитивно влияет на  кредитование и снижение кредитных ставок.  

Теги: учетная ставка, НБУ

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.