Доминанта

Изменены требования к благотворительности религиозных организаций

21 нояб. 2016

Принят Закон «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно уточнения отдельных положений о налогообложении неприбыльных организаций)» (Законопроект №5050).

Данный Закон направлен на облегчение оказания религиозными организациями благотворительной помощи.

Согласно нормам действующего сегодня НК, организации, оказывающие благотворительную помощь, должны вносить такой вид помощи в свой устав. В противном случае, они теряют статус неприбыльных.

Учитывая специфику деятельности религиозных организаций, эти требования на них не будут распространяться.

Также внесены дополнения в Переходные положения НК, согласно которым, неприбыльные предприятия, учреждения и организации временно до 1 января 2017 не могут быть исключены из Реестра неприбыльных учреждений и организаций на основании отсутствия у контролирующего органа копий учредительных документов.  

Теги: благотворительность, религиозные организации, требования

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.