Доминанта

Як часто ми ще почуємо словосполучення «закритий пляж» ?

1 нояб. 2019

29 жовтня Верховною Радою було прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування».

Основною його метою є врегулювання відносин щодо безперешкодного та безоплатного доступу людей до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування. Зокрема, вводиться положення про те, що перешкоджання такому доступу є підставою для припинення права користування землями прибережних захисних смуг.

Відповідно, тепер всі огородження або інші конструкції, що перешкоджають вільному доступу громадян до узбережжя водних об'єктів, повинні бути демонтовані протягом двох місяців з дня набрання чинності закону.

За обмеження  безперешкодного і безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів вводиться адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу у розмірі від 170 до 850 грн.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Спрощення митного оформлення товарів відтепер і в Україні

Підписано законопроект №1048, який запроваджує в Україні інститут авторизованого економічного оператора (АЕО) та наближує митні процедури до стандартів ЄС.

Що надає програма АЕО для підприємств:

Обсяги доходів ФОП планують підвищити

У Верховній раді зареєстрували законопроект № 2338 «Про внесення змін до Податкового кодексу України про заходи щодо детінізації обігу товарів і послуг».

Спрощення відкриття представництв іноземних компаній в Україні

24 жовтня КМУ було ухвалено постанову «Про деякі питання реєстрації представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності в Україні» (надалі – Постанова). Тексту документу ще не опубліковано, однак відповідно до інформації, зазначеної на сайті Урядового порталу, норми Постанови значно покращать умови відкриття іноземними компаніями представництв на території України.