Доминанта

Як часто ми ще почуємо словосполучення «закритий пляж» ?

1 нояб. 2019

29 жовтня Верховною Радою було прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування».

Основною його метою є врегулювання відносин щодо безперешкодного та безоплатного доступу людей до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування. Зокрема, вводиться положення про те, що перешкоджання такому доступу є підставою для припинення права користування землями прибережних захисних смуг.

Відповідно, тепер всі огородження або інші конструкції, що перешкоджають вільному доступу громадян до узбережжя водних об'єктів, повинні бути демонтовані протягом двох місяців з дня набрання чинності закону.

За обмеження  безперешкодного і безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів вводиться адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу у розмірі від 170 до 850 грн.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Земля на продаж

Так званий закон про ринок землі, прийнятий Верховною Радою України 31.03.2020 р., вчора було підписано Президентом.

Победа нашего адвоката в споре с Минэкономики и СБУ

Команда юристов АО «КФ «Доминанта» отстояла в суде интересы клиента в споре с Министерством развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины, а также Управлением СБУ в Одесской области.