Доминанта

Які зміни відбудуться щодо реєстрації податкових накладних

24 янв. 2020

З 1 лютого діятимуть нові порядки зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в реєстрі податкових накладних, що передбачені Постановою КМУ N 1165 від 11.12.2019р.

Раніше критерії ризиковості платника податку на додану вартість та критерії ризиковості операцій встановлювались листами ДПС, що стало підставою судових спорів з цього приводу. Відтепер такі критерії встановлені новою постановою КМУ. Також нею врегульовано подання та врахування таблиці даних платника податку на додану вартість, та розгляду скарги у разі відмови в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування.

Слід звернути увагу, що питання розгляду документів поданих платниками податків разом з поясненнями щодо ПН, реєстрацію яких зупинено, та прийняття рішення про реєстрацію чи відмову в реєстрації буде врегульовано наказом Мінфіну №520 від 12.12.2019р.

Детально зміни що  відбулись в цій царині ми розглянемо найближчим часом.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Победа нашего адвоката в споре с Минэкономики и СБУ

Команда юристов АО «КФ «Доминанта» отстояла в суде интересы клиента в споре с Министерством развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины, а также Управлением СБУ в Одесской области. 

Встановлено квоти на імміграцію ІТ-фахівців

Уряд підтримав пропозицію Мінцифри щодо встановлення квоти на імміграцію. Відтепер 5000 іноземних спеціалістів матимуть можливість за додатковою квотою отримати посвідку по постійне проживання та працювати в українських компаніях без оформлення робочої візи. Що це значить?

Зміни щодо РРО для «єдинників»: ключові дати 2020 року

З 19 квітня 2020 року у ФОП-ів виникає право на використання програмних РРО.

До 1 жовтня 2020 року платники єдиного податку ІІ-ї - IV-ї груп (ФОП), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 грн., незалежно від обраного виду діяльності, РРО та/або програмні РРО не застосовуються, крім тих, які здійснюють: