Доминанта

Юрлица обязаны продавать половину поступлений в иностранной валюте

16 июня 2017

Сегодня вступило в законную силу Постановление* Национального банка Украины, которое продлевает обязанность юридических лиц продавать на межбанковском валютном рынке Украины половину своих поступлений в иностранной валюте.

Кроме поступлений в иностранной валюте 1-й группы Классификатора иностранных валют (евро, доллар США и другие широко используемые валюты при международных расчетах) обязательной продаже подлежит и российский рубль (2-я группа).

Такие требования будут действовать до 13 декабря текущего года.

 *Постановление НБУ №45 от 30.05.2017 г. «О внедрении обязательной продажи поступлений в иностранной валюте и установлении размера обязательной продажи таких поступлений»

Теги: НБУ, иностранная валюта, продажа поступлений

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.