Доминанта

Юрлица обязаны продавать половину поступлений в иностранной валюте

16 июня 2017

Сегодня вступило в законную силу Постановление* Национального банка Украины, которое продлевает обязанность юридических лиц продавать на межбанковском валютном рынке Украины половину своих поступлений в иностранной валюте.

Кроме поступлений в иностранной валюте 1-й группы Классификатора иностранных валют (евро, доллар США и другие широко используемые валюты при международных расчетах) обязательной продаже подлежит и российский рубль (2-я группа).

Такие требования будут действовать до 13 декабря текущего года.

 *Постановление НБУ №45 от 30.05.2017 г. «О внедрении обязательной продажи поступлений в иностранной валюте и установлении размера обязательной продажи таких поступлений»

Теги: НБУ, иностранная валюта, продажа поступлений

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.