Доминанта

Кассовые аппараты планируют заменить на смартфоны и планшеты

20 июня 2018

КМУ были приняты новые постановления об изменениях в порядке использования кассовых аппаратов (PPO). На данный момент такими аппаратами пользуются более 107 тис. предпринимателей.    

Согласно одному из постановлений, вскоре зарегистрировать кассовые аппараты можно будет на основании заявления по упрощенной форме, а также без оплаты налогов. Процедура будет занимать не более 1-го рабочего дня.

Кассовые аппараты планируют заменить на смартфоны, ноутбуки и планшеты.

Кроме того, принята система электронных чеков — согласно которой покупатель сможет получить чеки в безбумажной форме, например, по электронной почте. 

Отметим, что на данный момент стоимость кассовых аппаратов составляет от 5 тис. до 20 тис. грн, а также порядка 200 грн. ежемесячно тратится предпринимателями на их обслуживание и ремонт.

Теги: кассовые аппараты, РРО

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.