Доминанта

КМУ запретил должникам продавать свои автомобили

23 авг. 2018

22 августа Кабинет Министров Украины вынес постановление № 621, которым запретил перерегистрацию, снятие с учета авто при наличии сведений о его владельце в Едином реестре должников.

Соответствующие изменения внесены в Порядок государственной регистрации (перерегистрации), снятия с учета автомобилей, автобусов, самоходных машин на шасси автомобилей, мотоциклов, прицепов и полуприцепов, мотоколясок, других приравненных к ним транспортных средств, мопедов.

Согласно постановлению, уполномоченные лица сервисного центра МВД в ходе регистрации/перерегистрации транспортного средства будут проверять сведения о его владельце в реестре должников и делать соответствующую отметку на заявлении владельца авто.

Основная цель такого документа — предотвращение отчуждения имущества должником.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.