Доминанта

Людей на колясках отнесли к участникам дорожного движения

16 июля 2018

КМУ вынесло постановление от 11 июля №553, которым вносятся изменения в Правила дорожного движения.

Так, в Правилах дорожного движения вводится такое понятие как «кресло колесное», вместо «инвалидной коляски». Лица, передвигающиеся на креслах колесных отнесены к участникам дорожного движения.

Кроме того, в случае установки на транспортном средстве опознавательного знака «Водитель с инвалидностью», водитель обязан будет иметь при себе документы, которые подтверждают такую инвалидность.

Отметим, что пользоваться опознавательным знаком «Водитель с инвалидностью» без подтверждающих документов (кроме явных признаков инвалидности) запрещается.

Теги: ПДД, инвалидные коляски, водитель с инвалидностью

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Як можуть змінитися розміри виплат при народженні дитини?

21.06.2019 року до Верховної Ради було подано  законопроект  № 10395 про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо підвищення розміру допомоги при народженні дитини).

За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".