Доминанта

Людей на колясках отнесли к участникам дорожного движения

16 июля 2018

КМУ вынесло постановление от 11 июля №553, которым вносятся изменения в Правила дорожного движения.

Так, в Правилах дорожного движения вводится такое понятие как «кресло колесное», вместо «инвалидной коляски». Лица, передвигающиеся на креслах колесных отнесены к участникам дорожного движения.

Кроме того, в случае установки на транспортном средстве опознавательного знака «Водитель с инвалидностью», водитель обязан будет иметь при себе документы, которые подтверждают такую инвалидность.

Отметим, что пользоваться опознавательным знаком «Водитель с инвалидностью» без подтверждающих документов (кроме явных признаков инвалидности) запрещается.

Теги: ПДД, инвалидные коляски, водитель с инвалидностью

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.