Доминанта

Министерство внутренних дел предлагает сократить срок действия водительских прав с 30 до 2 лет

10 нояб. 2017

МВД инициирует сокращение срока действия впервые выданного водительского удостоверения до двух лет.  

После, если в течении этих двух лет водитель не совершит три и более административных правонарушений в сфере дорожного движения, ему будет выдаваться удостоверение на 30 лет.
Выдавать второе удостоверение будут без экзаменов, если водитель ездил без нарушений. В противном случае ему придется заново доказывать свои умения и знания.
Напомним, что сейчас водительские права выдаются на 30 лет.

Теги: права, водительское удостоверение

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".

Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку.