Доминанта

Министерство внутренних дел предлагает сократить срок действия водительских прав с 30 до 2 лет

10 нояб. 2017

МВД инициирует сокращение срока действия впервые выданного водительского удостоверения до двух лет.  

После, если в течении этих двух лет водитель не совершит три и более административных правонарушений в сфере дорожного движения, ему будет выдаваться удостоверение на 30 лет.
Выдавать второе удостоверение будут без экзаменов, если водитель ездил без нарушений. В противном случае ему придется заново доказывать свои умения и знания.
Напомним, что сейчас водительские права выдаются на 30 лет.

Теги: права, водительское удостоверение

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.