Доминанта

Мораторий на отчуждение сельхоз земель продлен

21 дек. 2018

Продолжен мораторий на отчуждение земель сельскохозяйственного назначения до 1 января 2020 года ( законопроект  №9355-5).

Напомним, что он предусматривает запрет:
- внесения права на земельный участок (пай) в уставной капитал юридических лиц;
- купли-продажи земельных участков или иным способом отчуждение земельных участков и изменение целевого назначения (использования) земельных участков, находящихся в собственности граждан и юридических лиц для ведения товарного сельскохозяйственного производства, земельных участков, выделенных в натуре (на местности) владельцам земельных долей (паев) для ведения личного крестьянского хозяйства.

Более подробно ознакомиться с законопроектом можно по ссылке. 

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Як можуть змінитися розміри виплат при народженні дитини?

21.06.2019 року до Верховної Ради було подано  законопроект  № 10395 про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо підвищення розміру допомоги при народженні дитини).

За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".