Доминанта

Национальный банк упростил открытие и ведение банковских счетов

31 окт. 2017

С сегодняшнего дня Национальный банк Украины упростил порядок открытия, использования, привлечения средств на счета клиентов банков и осуществления безналичных расчетов.

Национальным банком разрешено заключать договоры об открытии банковского счета и банковского вклада в электронной форме, в частности, путем присоединения клиента к публичному предложению заключения договора.

Кроме того, отменена обязанность по использованию предприятием печатей на документах.

Также, теперь клиентам, которые уже имеют счета в банке предоставлено право на открытие таких счетов в этом банке без личного присутствия, путем представления документов с помощью средств информационных, телекоммуникационных, информационно-телекоммуникационных систем.

Детально Вы можете ознакомится с постановлением НБУ перейдя по ссылке.

Теги: постановление НБУ, банковский счет

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.