Доминанта

Наследников второй линии освободили от НДФЛ

23 марта 2017

Сегодня, 23.03.2017 г. Президент подписал Закон № 1910-VIII «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно налогообложения наследства».

Закон предусматривает освобождение от НДФЛ наследников умершего, которые находятся с ним во второй степени родства (братья, сестры, бабушки, дедушки и внуки).  

Помимо того, предусмотрены изменения и в отношении дарения имущества. Так, подарки, полученные от юридического лица или физического лица-предпринимателя, будут подлежать налогообложению как дополнительное благо.  

Изменения вступят в силу после официального опубликования Закона и будут распространяться на правоотношения, которые возникли с начала года.

Теги: НДФЛ, изменения в НКУ, наследство

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.