Доминанта

НБУ упростил регистрацию изменений в кредитных договорах (по внешним займам)

7 марта 2017

Национальный банк Украины внес изменения в Положение №369 от 15.08.2016 г., согласно которым упрощается процедура предоставления документов для регистрации изменений в договорах о привлечении резидентами кредитов в иностранной валюте от нерезидентов.

Так, при регистрации изменений в кредитных договорах отменена обязанность банков предоставлять в НБУ копии документов при наличии индикаторов  рисковой финансовой операции, если изменения касаются:

- снижения процентной ставки, неустойки и других платежей, влияющих на размер выплат за пользование кредитом;

- изменения резидентом обслуживающего банка или юридического адреса;

- пролонгация договора.

Так же  пересмотрен был и сам перечень индикаторов рисковый финансовых операций.

Вышеуказанные изменения вносятся Постановлением НБУ №18 от 02.03.2017 г.

Теги: НБУ, кредитные договора, регистрация изменений

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Виборчий Кодекс. Яких змін очікувати?

11 липня, народні депутати у другому читанні прийняли законопроект Виборчого кодексу України  № 3112-1 від 11.07.2019 року. Загалом кодекс об’єднує в собі 5 діючих на сьогодні законів – «Про вибори народних депутатів», «Про вибори Президента України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», а також «Про Єдиний державний реєстр виборців».

Які зміни можуть чекати українців щодо організації праці

25 червня 2019 року Міністерство соціальної політики України оприлюднило законопроект «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гнучких форм організації праці)».

Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.