Доминанта

НБУ упростил регистрацию изменений в кредитных договорах (по внешним займам)

7 марта 2017

Национальный банк Украины внес изменения в Положение №369 от 15.08.2016 г., согласно которым упрощается процедура предоставления документов для регистрации изменений в договорах о привлечении резидентами кредитов в иностранной валюте от нерезидентов.

Так, при регистрации изменений в кредитных договорах отменена обязанность банков предоставлять в НБУ копии документов при наличии индикаторов  рисковой финансовой операции, если изменения касаются:

- снижения процентной ставки, неустойки и других платежей, влияющих на размер выплат за пользование кредитом;

- изменения резидентом обслуживающего банка или юридического адреса;

- пролонгация договора.

Так же  пересмотрен был и сам перечень индикаторов рисковый финансовых операций.

Вышеуказанные изменения вносятся Постановлением НБУ №18 от 02.03.2017 г.

Теги: НБУ, кредитные договора, регистрация изменений

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.