Доминанта

НБУ усилил меры по недопущению оттока капитала в Российскую Федерацию

27 февр. 2017

23 февраля 2017 г. вступило в силу Постановление НБУ №12 от 21.02.2017 г. «О внесении изменений в некоторые нормативно-правовые акты Национального банка Украины», которым усиливаются меры по недопущению оттока капитала в Российскую Федерацию как страну-агрессора.

Теперь НБУ имеет право отказывать в выдаче лицензий на осуществление отдельных валютных операций, если в предоставленных документах будет выявлено информацию о том, что участник или лицо, в пользу или в интересах которого проводится операция, находится в стране,  которая признана агрессором или оккупантом.

Напомним, что Российская Федерация признана страной-агрессором в соответствии с ЗУ «Об обеспечении прав и свобод граждан и правой режим на временно оккупированной территории  Украины», Постановлениями ВРУ от 27.01.2015 №129-VIII и от 21 04.2015 №337-VIII.

Теги: НБУ, валютные перации

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.

Чого чекати школярам у новому навчальному році

20 серпня 2019 року набрали чинності зміни щодо видів індивідуальної форми навчання. Так з 1 вересня батьки зможуть скористатися всіма видами самостійної форми навчання: сімейною (домашньою) освітою, екстернатом або педагогічним патронажем. Зміни до Положення, яке регулюватиме кожну з цих форм, були затверджені наказом Міністерства освіти та науки України. Форми здобуття освіти, які можна отримати у конкретній школі, мають оприлюднюватися на її сайті або на сайті засновника.