Доминанта

НБУ увеличил срок расчетов при экспортно-импортных операциях

26 мая 2017

С сегодняшнего дня (26 мая) действует новый срок для расчетов по операциям экспорта и импорта товаров. Ранее он устанавливался в 120 дней, теперь же  составляет  180 дней.

Такое решение было принято Постановлением НБУ №41 от 25.05.2017 г.

Кроме того, иностранным инвесторам разрешили выводить из страны валюту, полученную от продажи корпоративных прав. Такие операции станут возможны при условии соблюдения определенного перечня условий (данное изменение вступит в силу 12 июня).

Теги: НБУ, импорт, экспорт, органичения

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.