Доминанта

НБУ увеличил срок расчетов при экспортно-импортных операциях

26 мая 2017

С сегодняшнего дня (26 мая) действует новый срок для расчетов по операциям экспорта и импорта товаров. Ранее он устанавливался в 120 дней, теперь же  составляет  180 дней.

Такое решение было принято Постановлением НБУ №41 от 25.05.2017 г.

Кроме того, иностранным инвесторам разрешили выводить из страны валюту, полученную от продажи корпоративных прав. Такие операции станут возможны при условии соблюдения определенного перечня условий (данное изменение вступит в силу 12 июня).

Теги: НБУ, импорт, экспорт, органичения

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.