Доминанта

НБУ заменит банкноты номиналом 1, 2, 5 и 10 гривен на монеты

15 марта 2018

Постепенно Национальный банк Украины введет в оборот монеты номинальной стоимостью 1, 2, 5 и 10 гривен.

Данные монеты будут заменять банкноты соответствующих номиналов поэтапно:

- 27 апреля 2018 будут введены в обращение монеты номинальной стоимостью 1 и 2 гривны;

- в 2019 - 2020 годах - монеты номинальной стоимостью 5 и 10 гривен.

Соответствующие банкноты НБУ изымать из обращения не будет, но прекратит их печать.  Населения и в дальнейшем сможет использовать разменные монеты мелких номиналов, а торговая сеть - устанавливать маркетинговые цены, которые заканчиваются на 99 коп.

 

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.