Доминанта

«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

11 окт. 2019

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

На сьогоднішній день роботодавець повинен за власний рахунок сплачувати за свого працівника єдиний соціальний внесок у розмірі 918,06 гривень, а також утримати з працівника податок на доходи фізичних осіб у розмірі 751,14 гривень та військовий збір у розмірі 62,60 гривень.

Такі обставини змушують роботодавців надавати перевагу більш досвідченим працівникам, та не брати на роботу студентів або молодих спеціалістів. Наслідком є те, що такі молоді спеціалісти змушені обирати «неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки».

Законопроектом пропонується звільнити роботодавців від сплати єдиного соціального внеску за працівників, які не досягли 27-річного віку та встановити нульову ставку податку на доходи фізичних осіб для працівників віком до 27 років.

Планується, що такі зміни стимулюватимуть молодих українських спеціалістів залишатися працювати в Україні, роботодавців – приймати на роботу студентів та спеціалістів без досвіду, а інвесторів – розвивати свій бізнес в Україні.

 

 

Теги:

Рейтинг страницы: 5/5 на основе 1 оценок.
Другие публикации


Спрощення митного оформлення товарів відтепер і в Україні

Підписано законопроект №1048, який запроваджує в Україні інститут авторизованого економічного оператора (АЕО) та наближує митні процедури до стандартів ЄС.

Що надає програма АЕО для підприємств:

Обсяги доходів ФОП планують підвищити

У Верховній раді зареєстрували законопроект № 2338 «Про внесення змін до Податкового кодексу України про заходи щодо детінізації обігу товарів і послуг».