Доминанта

Неправильно складена розписка позбавить вас можливості повернути свої кошти

29 янв. 2020

Позивач звернувся до суду з метою повернення грошових коштів в розмірі 18.000 грн., що були надані за договором позики, та які позичальник зобов’язувався повернути після продажу земельної ділянки.

Судом першої інстанції позовні вимоги у стягненні 18.000 грн. було задоволено. Суд апеляційної інстанції скасував відповідне рішення суду першої інстанції, посилаючись на відсутність у розписці відомостей про передання і отримання грошових коштів у позику.

Верховний Суд своїм рішенням залишив касаційну скаргу без задоволення, а рішення суду апеляційної інстанції без змін, вказавши на відсутність факту, що підтверджував передачу коштів за розпискою. Згідно з змістом розписки відповідач лише зобов’язався віддати позивачу 18.000 грн після продажу земельної ділянки, а не підтверджував фак отримання коштів у борг. 

Отже, наголошуємо, що при складані розписки необхідно приділити особливу увагу її змісту, адже не зазначення факту передачі та отримання грошових коштів у позику ставить під сумнів можливість їх повернення.

Теги:

Рейтинг страницы: 3/5 на основе 2 оценок.
Другие публикации


Земля на продаж

Так званий закон про ринок землі, прийнятий Верховною Радою України 31.03.2020 р., вчора було підписано Президентом.

Победа нашего адвоката в споре с Минэкономики и СБУ

Команда юристов АО «КФ «Доминанта» отстояла в суде интересы клиента в споре с Министерством развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины, а также Управлением СБУ в Одесской области.