Доминанта

Нові умови в’їзду для іноземців

15 янв. 2020

З 14 січня 2020 року набув чинності Наказ МВС N 981 згідно з яким внесено зміни до інструкції, що регулює порядок прийняття рішень про заборону в'їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства.

Розширено перелік підстав, згідно з якими іноземцю у в’їзді в Україну буде відмовлено:

- здійснення в'їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію України або до району проведення антитерористичної операції з порушенням встановленого законодавством України порядку;

- при спробі потрапляння на тимчасово окуповану територію України або до району проведення антитерористичної операції поза контрольними пунктами в'їзду-виїзду;

- невиконання рішення уповноваженого державного органу про заборону в'їзду в Україну;

- у разі існування загрози національній безпеці України у сфері безпеки державного кордону.

Якщо раніше строк заборони в'їзду встановлювався терміном на 3 роки, то тепер буде існувати диференціація 5 років (для іноземців, що незаконно перетнули державний кордон України поза пунктами пропуску; стосовно яких адміністративним судом прийнято рішення про примусове видворення з України) та 10 років (для іноземців, яких притягнуто до адміністративної відповідальності за умисне невиконання рішення уповноваженого державного органу про заборону в'їзду в Україну).

 

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Победа нашего адвоката в споре с Минэкономики и СБУ

Команда юристов АО «КФ «Доминанта» отстояла в суде интересы клиента в споре с Министерством развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины, а также Управлением СБУ в Одесской области. 

Встановлено квоти на імміграцію ІТ-фахівців

Уряд підтримав пропозицію Мінцифри щодо встановлення квоти на імміграцію. Відтепер 5000 іноземних спеціалістів матимуть можливість за додатковою квотою отримати посвідку по постійне проживання та працювати в українських компаніях без оформлення робочої візи. Що це значить?

Зміни щодо РРО для «єдинників»: ключові дати 2020 року

З 19 квітня 2020 року у ФОП-ів виникає право на використання програмних РРО.

До 1 жовтня 2020 року платники єдиного податку ІІ-ї - IV-ї груп (ФОП), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 грн., незалежно від обраного виду діяльності, РРО та/або програмні РРО не застосовуються, крім тих, які здійснюють: