Доминанта

Нові умови в’їзду для іноземців

15 янв. 2020

З 14 січня 2020 року набув чинності Наказ МВС N 981 згідно з яким внесено зміни до інструкції, що регулює порядок прийняття рішень про заборону в'їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства.

Розширено перелік підстав, згідно з якими іноземцю у в’їзді в Україну буде відмовлено:

- здійснення в'їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію України або до району проведення антитерористичної операції з порушенням встановленого законодавством України порядку;

- при спробі потрапляння на тимчасово окуповану територію України або до району проведення антитерористичної операції поза контрольними пунктами в'їзду-виїзду;

- невиконання рішення уповноваженого державного органу про заборону в'їзду в Україну;

- у разі існування загрози національній безпеці України у сфері безпеки державного кордону.

Якщо раніше строк заборони в'їзду встановлювався терміном на 3 роки, то тепер буде існувати диференціація 5 років (для іноземців, що незаконно перетнули державний кордон України поза пунктами пропуску; стосовно яких адміністративним судом прийнято рішення про примусове видворення з України) та 10 років (для іноземців, яких притягнуто до адміністративної відповідальності за умисне невиконання рішення уповноваженого державного органу про заборону в'їзду в Україну).

 

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Помилково чи надміру сплатили судовий збір? Ваші дії

Випадки сплати судового збору не на належний рахунок суду у результаті помилки в платіжних реквізитах є досить розповсюдженим явищем. Також інколи сплативши, платники не подають позов чи заяву, за яку було сплачено.

Що треба знати, та як необхідно діяти у разі виникнення потреби у поверненні судового збору.

Які зміни очікувати у сфері інтелектуальної власності?

У першому читанні прийнято законопроект № 2255 щодо створення національного органу інтелектуальної власності. Задля функціонування ефективної державної системи правової охорони інтелектуальної власності, запропоновано створення дворівневої системи управління нею, за якої: