Доминанта

Новый порядок подачи электронных документов для получения лицензии

29 мая 2017

И года не прошло с утверждения старого порядка додачи документов в электронной форме для получения лицензии, как у нас уже приняли новый!

В отличие от старого, новый порядок* не регулирует процедуру выдачи документов в электронной форме, а лишь определяет требования для подачи документов.

Предусмотрено, что документы в электронном виде подаются через Единый государственный портал административных услуг.

Если документ существует только в бумажном виде, то подавать его необходимо в формате PDF с подписанием электронной цифровой подписью.

О принятии соответствующего решения получатель лицензии уведомляется через персональный кабинет в Едином государственном портале административных услуг.

Порядок ждет официального опубликования, со дня которого вступит в законную силу.

 

*Постановление Кабинета Министров Украины «Об утверждении Порядка подачи в орган лицензирования документов в электронной форме» №363 от 24.05.2017 г.

Теги: лицензии, порядок, подача документов

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Визнано незаконним підвищення тарифів на газ 2016 року

У понеділок 8 липня, Шостий апеляційний адміністративний суд своєю постановою залишив у силі рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 04.03.2019 у справі № 826/9665/16 за позовом Юлії Тимошенко та Громадської організації «Тарифна мобілізація» до Кабінету Міністрів України (за участю таких третіх осіб на боці відповідача, як Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПАТ «НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укргазвидобування» та Мініекономрозвитку), яким було визнано протиправною та нечинною постанову КМУ № 315 від 27.04.2016, згідно з якою протягом двох з половиною років формувалася ціна на газ.

Чергова перемога нашого адвоката в оспорюванні значного штрафу

«15» липня 2019 року Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов, поданий фахівцями АО «КФ «Домінанта» в інтересах одного з наших клієнтів, скасувавши постанову Департаменту аналітики та контролю Одеської міськради про накладення штрафу в сумі 417 300 грн. за нібито створення перешкод у проведенні перевірки.

Виборчий Кодекс. Яких змін очікувати?

11 липня, народні депутати у другому читанні прийняли законопроект Виборчого кодексу України  № 3112-1 від 11.07.2019 року. Загалом кодекс об’єднує в собі 5 діючих на сьогодні законів – «Про вибори народних депутатів», «Про вибори Президента України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», а також «Про Єдиний державний реєстр виборців».