Доминанта

Обсяги доходів ФОП планують підвищити

5 нояб. 2019

У Верховній раді зареєстрували законопроект № 2338 «Про внесення змін до Податкового кодексу України про заходи щодо детінізації обігу товарів і послуг».

Законопроектом пропонується внесення змін до Податкового кодексу України шляхом збільшення граничних обсягів доходу для І, ІІ та ІІІ груп суб'єктів господарювання:

  • першої групи - з 0,3 до 1 млн грн на рік;
  • другої групи - з 1,5 млн грн до 5 млн грн на рік;
  • третьої групи - з 5 млн грн до 10 млн грн на рік;

При цьому передбачається нульова ставка для першої групи платників єдиного податку по діяльності з надання побутових послуг населенню.

Запропоновані зміни сприятимуть розвитку малого та середнього бізнесу, що стане наслідком покращення економічної ситуації в Україні.

Теги:

Рейтинг страницы: 5/5 на основе 1 оценок.
Другие публикации


Спрощення митного оформлення товарів відтепер і в Україні

Підписано законопроект №1048, який запроваджує в Україні інститут авторизованого економічного оператора (АЕО) та наближує митні процедури до стандартів ЄС.

Що надає програма АЕО для підприємств:

Спрощення відкриття представництв іноземних компаній в Україні

24 жовтня КМУ було ухвалено постанову «Про деякі питання реєстрації представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності в Україні» (надалі – Постанова). Тексту документу ще не опубліковано, однак відповідно до інформації, зазначеної на сайті Урядового порталу, норми Постанови значно покращать умови відкриття іноземними компаніями представництв на території України.