Доминанта

Обсяги доходів ФОП планують підвищити

5 нояб. 2019

У Верховній раді зареєстрували законопроект № 2338 «Про внесення змін до Податкового кодексу України про заходи щодо детінізації обігу товарів і послуг».

Законопроектом пропонується внесення змін до Податкового кодексу України шляхом збільшення граничних обсягів доходу для І, ІІ та ІІІ груп суб'єктів господарювання:

  • першої групи - з 0,3 до 1 млн грн на рік;
  • другої групи - з 1,5 млн грн до 5 млн грн на рік;
  • третьої групи - з 5 млн грн до 10 млн грн на рік;

При цьому передбачається нульова ставка для першої групи платників єдиного податку по діяльності з надання побутових послуг населенню.

Запропоновані зміни сприятимуть розвитку малого та середнього бізнесу, що стане наслідком покращення економічної ситуації в Україні.

Теги:

Рейтинг страницы: 5/5 на основе 1 оценок.
Другие публикации


Нові умови в’їзду для іноземців

З 14 січня 2020 року набув чинності Наказ МВС N 981 згідно з яким внесено зміни до інструкції, що регулює порядок прийняття рішень про заборону в'їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства.

Представительство юридического лица в суде: адвокат или штатный юрист?

Реформой 2017 года, отменено право юридических лиц на представительство в судах их штатными работниками и оставлено такое право только руководителю (члену исполнительного органа) или адвокату. Эти изменения должны были вступить в силу с 1 января 2020 года.

Погрози колекторів буде зупинено?

На сьогоднішній день практично кожен житель нашої країни знає хто такий «колектор», проте механізм ефективної боротьби з такими особами і досі залишається загадкою. Наслідком тому є відсутність врегулювання та нормативного закріплення діяльності останніх.