Доминанта

Определены требования к офису частного исполнителя

23 нояб. 2016

Приказом Минюста № 3238/5 от 15.11.2016 утверждено «Положение об офисе частного исполнителя».

Так, Положением определены требования к организации офиса частного исполнителя с целью обеспечить надлежащие условия для их деятельности, приема граждан, хранения документов, печатей, материальных ценностей и архива частного исполнителя, а также хранения профессиональной тайны и защиты от несанкционированного проникновения.

Министерство юстиции будет проводить проверку на соответствие офиса требованиям, предусмотренным данным Порядком. По окончанию проверки будет составляться акт, на основании которого информация об офисе частного исполнителя подлежит внесению в Единый реестр частных исполнителей Украины

Приказ вступит в силу со дня его официального опубликования.

Теги: офис, частные исполнители, требования

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.