Доминанта

ОСМД не должны платить налог на землю до регистрации прав на участок и придомовую территорию

17 сент. 2018

Приказом Минфина от 6 июля 2018 года № 602 утверждены обобщающие налоговые консультации по некоторым вопросам обложения платой за землю.

В приказе идет речь о том, что владелец недвижимости, которая расположена на земельном участке, права на который не оформлены, не должен платить земельный налог до оформления прав на землю и внесения записи в соответствующий реестр. До совершения всех вышеперечисленных действий в совокупности земельный налог не платится.

Кроме того, обращаем ваше внимание, что права на земельный участок под многоквартирным домом и придомовую территорию возникают у всех совладельцев (собственников жилых и нежилых помещений) с момента государственной регистрации прав в Государственном земельном кадастре. 

Более детально ознакомится с приказом можно по ссылке.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.