Доминанта

Отмена моратория. Чего ожидать украинским землевладельцам?

31 июля 2019

В Украине планируют до конца 2019 года отменить мораторий на продажу земель сельскохозяйственного назначения. О такой новости заявили в Офисе Президента. Так, на сегодняшний день Офис Президента проводит переговоры со Всемирным банком по модели открытия рынка сельхозземли в Украине.

Такие изменения должны ускорить экономический рост государства.

Стоит отметить, что за все годы независимости в Украине почти постоянно действует мораторий на продажу земель сельхозназначения и люди вынуждены сдавать её в аренду на невыгодных условиях, так как рынок аренды земельных паев является не конкурентным. Также в мае 2018 года Европейский суд по правам человека признал, что мораторий на продажу земли в Украине нарушает права человека и рекомендовал отменить его.

Теги:

Рейтинг страницы: 5/5 на основе 1 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.