Доминанта

Пеня должникам за жилищно-коммунальные услуги не может быть насчитана до заключения нового договора

7 мая 2019

Минрегион в письме от 2 мая 2019 года № 7/10.1/7260-19 предоставил разъяснения относительно порядка введения в действие с 1 мая Закона Украины "О жилищно-коммунальных услугах".

В первую очередь в письме говорится о том, что реализация новых условий возможна только после заключения договоров о предоставлении коммунальных услуг по правилам, которые установленны новым Законом о ж/к услугах.

Кроме того, Минрегион указывает на то, что договоры, заключенные до 1 мая 2019 года, действуют на условиях, определенных такими договорами, до даты вступления в силу договоров о предоставлении коммунальных услуг, которые будут заключены уже по новым правилам.

Отметим, что новые договоры на ж/к услуги должны быть заключены на протяжении года со дня введения в действие Закона, то есть до 1 мая 2020 года.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.

Чого чекати школярам у новому навчальному році

20 серпня 2019 року набрали чинності зміни щодо видів індивідуальної форми навчання. Так з 1 вересня батьки зможуть скористатися всіма видами самостійної форми навчання: сімейною (домашньою) освітою, екстернатом або педагогічним патронажем. Зміни до Положення, яке регулюватиме кожну з цих форм, були затверджені наказом Міністерства освіти та науки України. Форми здобуття освіти, які можна отримати у конкретній школі, мають оприлюднюватися на її сайті або на сайті засновника.